Üretim

OPERASYONLAR

Üretim endüstrisi müşterilerinin performans dönüşümü, üretim stratejisi, üretim mükemmelliği ve yetenek geliştirme konularında üstünlük kazanmalarını sağlıyoruz.

Tedarik zincirini fabrika süreçlerine, üretim ekipmanlarına ve üretim sistemlerine kesintisiz, müşteri odaklı bir ağda bağlayan hızlı, esnek ve verimli üretim süreçleri tasarlamalarında yardımcı olmak için stratejik tavsiyeler sunuyoruz.

  • Ağ yapılandırması. Şirketlerin, yatırım maliyetleri üzerindeki yatırım getirilerini (YSG) azaltılmış maliyet, artırılmış verimlilik ve artırılmış büyüme fırsatları yoluyla geliştirmelerine yardımcı olmak için tasarlıyoruz.
  • Sermaye verimliliği. Müşterilere sermaye harcaması projeleri konusunda tavsiyelerde bulunur ve toplam ekipman etkinliği (TEV) ve bakım stratejileri yoluyla mevcut ekipmanlardan geri dönüş veya verimi artırmalarına yardımcı oluruz.
  • Yap ya da satın al. Şirketlerin, tüm süreçlerini tedarik zinciri boyunca hizalayarak ve gerekli iç yetenekleri geliştirerek, tedarikmi edeceklerine yoksa kabiliyet geliştirip kendimi yapacakları konusunda karar vermelerine yardımcı oluruz.
DANIŞMANLIK HİZMETLERİİLETİŞİM

TASAM BGC TÜM ENDÜSTRİLERDE GENİŞ DENEYİME SAHİPTİR

SİZİNLE EN ALAKALI SEKTÖRLERİ KEŞFEDİN.

TASAM BGC TÜM ENDÜSTRİLERDE GENİŞ DENEYİME SAHİPTİR

SİZİNLE EN ALAKALI SEKTÖRLERİ KEŞFEDİN.

Sorularınız İçin Bize Yazın

9 + 5 =

Whatsapp +90 (536) 417 2777

E-posta corporate@tasambgc.com

T +90 (212) 635 6151 | F +90 (212) 532 5882

A Eski Ali Paşa Cd, No:20, Fatih, İstanbul

tasambgc.com