Fiyatlandırma

PAZARLAMA & SATIŞ

Üstün fiyatlandırma ve marj yönetimi için yetenekler geliştirerek müşterilerimizin karlılığı önemli ölçüde artırmasına ve sürdürmesine yardımcı oluyoruz.

Her şirket için tek bir fiyatlandırma stratejisi doğru değildir. Rekabete karşı fiyatlandırma, yeni bir ürün piyasaya sürmek veya yeni bir pazara girmek için yapılan fiyatlandırmadan farklıdır.

Biz Ne Yapıyoruz;

  • En iyi fiyatları belirlemek için her bir ürün segmentindeki her bir ürünün gerçek değerini keşfetmek. Modelleri ve büyüklük fırsatlarını belirlemek için fiyatlandırma fırsatlarını en ayrıntılı seviyelerde ortaya çıkarmak için büyük verileri işleyen araçlar geliştiriyoruz. Bu, müşterilerin hızlı bir şekilde “kasayı çalan” hızlı değişiklikler yapmasına yardımcı olmak için sızıntı kaynaklarına ilişkin işlem düzeyinin belirlenmesini içerir.
  • Fiyatlandırmanın işletmenin hedefleriyle nasıl bağlantılı olduğunu ve pazardaki hangi rekabetçi baskıları etkilediğinin derinlemesine bir anlayışına dayanan pazar stratejileri tasarlamak.
  • İşletmeleri ilgilendiren süreçler, organizasyonlar, sistemler ve araçlar ile performans yönetimi yaklaşımlarını içeren bir altyapı ile fiyatları pazara sunulması. Dünyadaki en harika araç, aracın sağladıkları üzerinde hareket edecek insanlara ve süreçlere sahip olmayan bir şirkete yardımcı olmaz. Bu nedenle, fiyatlandırma fonksiyonunun tüm unsurlarını iş dünyasına ve ön saflardaki satış elemanlarına bağlamaya özel önem veriyoruz. Müşterilerimize uzun vadede büyümelerini sürdürebilmeleri için eğitim, araçlar ve yetenekler sağlıyoruz. Örneğin, yerinde eğitim için kapasite geliştirme merkezleri kurduk ve sahaya öneriler ve programlar koymak için müşterilerimizle yan yana çalışan özel bir uygulama grubuna sahibiz.
DANIŞMANLIK HİZMETLERİİLETİŞİM

TASAM BGC TÜM ENDÜSTRİLERDE GENİŞ DENEYİME SAHİPTİR

SİZİNLE EN ALAKALI SEKTÖRLERİ KEŞFEDİN.

TASAM BGC TÜM ENDÜSTRİLERDE GENİŞ DENEYİME SAHİPTİR

SİZİNLE EN ALAKALI SEKTÖRLERİ KEŞFEDİN.

Sorularınız İçin Bize Yazın

7 + 15 =

Whatsapp +90 (536) 417 2777

E-posta corporate@tasambgc.com

T +90 (212) 635 6151 | F +90 (212) 532 5882

A Eski Ali Paşa Cd, No:20, Fatih, İstanbul

tasambgc.com