Değerin Maksimize Edilmesi

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK & İLERİ ANALİTİK

Büyük veriler önemli bir değer yaratabilir, ancak büyük verilerden en yüksek değeri elde etmek, iş modelinize yeni gerçekler göz önünde bulundurularak bir kez daha bakılmasını gerektirir.

Son zamanlarda yapılan bir ankete göre, büyük veriler büyük gelirler sağlayabilir – büyüklük veya sektörden bağımsız olarak önde gelen şirketler için toplam satışların ortalama %12’si. Bu şirketlerin çoğunda yıllık gelir 1 milyar doları aştığından, bu yüzde önemli değer yaratma anlamına gelir.

Büyük verilerin gelir elde etmesinin, ürün ve hizmet inovasyonunu teşvik etmesinin, maliyetleri düşürmesinin, operasyonları ve iş modellerini iyileştirmesinin ve veriden para kazanmanın birçok yolu vardır. En yaygın alan, ürün yeniliğidir, ancak en büyük kazanımlar, her ikisi de kuruluş üzerinde temel etkiye sahip olan iş modeli yeniliğinden ve veri para kazanma işleminden gelir.

En yüksek öncelikli fırsatları ele alabilecek gelişmiş analitik yaklaşımlar, kısa vadede değer biçmenin en hızlı yoludur. Bu özellikle müşteri yönetimi, ürün ve pazarlama analitiği, işletme ve tedarik zinciri yönetimi, işletme fonksiyonları ve risk yönetimi alanlarında geçerlidir.

DANIŞMANLIK HİZMETLERİİLETİŞİM

TASAM BGC TÜM ENDÜSTRİLERDE GENİŞ DENEYİME SAHİPTİR

SİZİNLE EN ALAKALI SEKTÖRLERİ KEŞFEDİN.

TASAM BGC TÜM ENDÜSTRİLERDE GENİŞ DENEYİME SAHİPTİR

SİZİNLE EN ALAKALI SEKTÖRLERİ KEŞFEDİN.

Sorularınız İçin Bize Yazın

9 + 9 =

Whatsapp +90 (536) 417 2777

E-posta corporate@tasambgc.com

T +90 (212) 635 6151 | F +90 (212) 532 5882

A Eski Ali Paşa Cd, No:20, Fatih, İstanbul

tasambgc.com